Minionki - Minionek Stuart 24cm (plastykowe gogle)

Minionki - Minionek Stuart 24cm (plastykowe gogle)
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 37,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Minionek Stuart

Maskotka Stuart pochodzi z filmu Minionki z 2015 roku. Film jest trzecią częścią, a zarazem prequelem przygód tych żółtych stworków. Jak wiemy Minionki istniały od zarania dziejów, film ten więc zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię Minionków przed momentem gdy w ich życiu pojawił się Gru. Minionki od zawsze potrzebowały i poszukiwały złego przywódcy. W prehistorii służyły już dinozaurowi T. Rexowi, później Czyngis-chanowi, następnie Napoleonowi, a nawet hrabiemu Drakuli. Tyle tylko, że… wszystkich ich przypadkowo zgładziły. Teraz, kiedy nie mają komu służyć, są pogrążone w rozpaczy, a ich życie traci sens. Sympatyczna paczka Minionków: Kevin, Bob i Stuart podejmują więc próbę znalezienia nowego złego Pana, przemierzają cały świat desperacko poszukując swojego władcy. Po drodze (jak to Minionki) wplątują się w najdziwniejsze przygody, których nie zdradzę bo warto je obejrzeć samemu!

Maskotka Stuart jest ubrana w klasyczny strój Minionków - niebieskie spodnie z szelkami. To w końcu Kevin, Stuart i Bob wynaleźli to charakterystyczne ubranie... kradnąc pranie z jakiegoś podwórka.

Cechy produktu:
  • Maskotka wykonana jest z mięciutkiego pluszu, ma materiałowe spodenki. Gogle wykonane są z plastyku.
  • Wysokość maskotki to około 24cm, szerokość około 13cm.
  • Maskotka odpowiednia dla każdej grupy wiekowej.
  • Produkt od: Thinkway Toys.Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store