Roblox: Figurki 6pak - Obywatele Roblox

Roblox: Figurki 6pak - Obywatele Roblox
  • producent: Jazwares
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 139,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Roblox: Zestaw 6 figurek - Obywatele Roblox

Roblox to otwarta, internetowa gra, podobna nieco do Minecrafta. W grze możemy zbudować swój własny świat, który składamy z dostępnych klocków. W pikselowym świecie za pomocą programu Roblox Studio zbudować można postaci, budynki i scenariusze.
Dla fanów gry w Maskotkowie znajdziecie oryginalne figurki z gry Roblox.
 
Przeżyj zgiełk miejskiego życia dzięki kultowym postaciom z popularnych gier Roblox, w tym RoCitizen Firebrand1, Ultimate Driving TwentyTwoPilots: Westover Islands, Redwood Prison RoyStanford i HiddoYT's Hospital Roleplay! Wyobraź sobie zwariowane scenariusze łączące te wszystkie światy. Umożliwi Ci to ta niesamowita kolekcja zabawek Roblox, dzięki której zaprosisz nowych Robloxian do swojego miasta! Rozpocznij nową karierę, poznaj nowych przyjaciół lub po prostu spędzaj wolny czas w sąsiedztwie.

W zestawie "Legendy Roblox" znajduje się aż sześć figurek: RoCitizens: Hard Times Henry, RoCitizens: Scarlet, Westover Fire Dept, RoCitizens: Mick the Cop, Redwood Prison: Robber i Hospital RP: Doctor. Do każdej figurki dodane są unikalne akcesoria powiązane z tą postacią.
Figurki mają ruchome ręce, głowę i nogi.
Opakowanie zawiera zdrapkę z kodem na unikalny przedmiot w grze Roblox.

Wymiary: Figurka około 6,5-7,5cm.
Rozmiary opakowania: 25,5 x 21 x 6cm.

Kategoria wiekowa: 6+

Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte.Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store