Bob Budowniczy - Mash&Mold- pojazd Tread i kinetyczny piasek

Bob Budowniczy - Mash&Mold- pojazd Tread i kinetyczny piasek
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 39,99 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Bob Budowniczy - Mash & Mold - pojazd Tread i piasek kinetyczny

Bob Budowniczy to główny bohater bajki o tym samym tytule. Pracowity Bob ma zawsze dużo pracy w miasteczku. Mieszkańcy liczą na Boba i czekają na jego pomoc. Bobowi w pracy pomagają jego przyjaciele - maszyny budowlane. Bob i jego pomocnicy gotowi są podjąć się każdego zadania i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Wspólnymi siłami i pracą zespołową są w stanie rozwiązać każdy problem. A po dobrze wykonanej pracy nie zapominają również o dobrej zabawie. To jak przyłączycie się do świetnej zabawy z Bobem? To co? Damy radę?. Tak, damy radę!

Bob Budowniczy zawsze da radę, bo wspiera go zgrana drużyna maszyn budowlanych! Koparka, Spychacz i Walec oraz inne pojazdy chętnie zakopią się w piasku i wykonają każde zadanie. Solidnie zaprojektowane i świetnie odwzorowane postaci ze znanego serialu uprzyjemnią zabawę w prawdziwym, kinetycznym piasku! Do każdego pojazdu dodano pojemnik z ponad 100 gramami specjalnego, czystego piasku do formowania i ugniatania, którym można się bawić w domu. Piasek z łatwością się lepi i jest przyjemny w dotyku. W pojazdy wbudowano foremki do zabawy.

Pojazd ma otwieraną maskę, ruchome koła i wysuwany przedni hak.
Zestaw zawiera: pojazd, piasek kinetyczny oraz pojemnik do przechowywania piasku.
Więcej oryginalnego piasku kinetycznego od Spin-masters można również dokupić osobno. Znajdziecie go również w kategorii: "Bob Budowniczy".

Długość pojazdu to około 17cm.
Produkt oryginalny od Fisher-Price.
Kategoria wiekowa: 3+
Kod produktu DGY43-DTP31.
 
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store