Harry Potter - lalka Draco Malfoy w stroju do gry w Quidditch'a GDJ71

Harry Potter - lalka Draco Malfoy w stroju do gry w Quidditch\'a GDJ71
  • producent: Mattel
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 129,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Harry Potter - lalka Draco Malfoy w stroju do gry w Quidditch'a

Przedstawiamy serię lalek ze świata czarodziejów, na licencji filmu Harry Potter. Są to uczniowie i nauczyciele Hogwartu, sławnej szkoły dla magicznie uzdolnionych dzieciaków. Lalki są starannie wykonane i mają zdejmowane niektóre elementy garderoby. Mają też wile punktów artykulacji, dzięki czemu można je ustawiać w różnych pozycjach.
 
Draco Malfoy to jeden z bohaterów książek i filmów z serii Harry Potter. To uczeń szkoły Hogwartu, domu Slytherin, syn czarodziejów. To jedna z negatywnych postaci i wróg Harrego Pottera. Malfoy zawsze dokucza Harremu i robi mu na złość, prawdopodobnie jest zazdrosny o jego popularność i umiejętności, dlatego czuje ciągłą potrzebę rywalizacji, sprawdzenia się i udowodnienia wszystkim iż jest lepszy od Harrego.
 
 
Wysokość lalki to około 26cm.
Kod produktu: GDJ71.
Lalka nie stoi samodzielnie.

Kategoria wiekowa: 6+
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.
 

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store