Psi Patrol - pojazd+figurka - Chase 01534 (Police Cruiser) Ultimate Rescue

Psi Patrol - pojazd+figurka - Chase 01534 (Police Cruiser) Ultimate Rescue
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 89,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Psi Patrol: Pojazd + Figurka - Chase

Psi patrol to bajka produkcji kanadyjsko-amerykańskiej obecnie emitowana między innymi na bajkowym kanale dla dzieci: Nicoldeon. Bajka o odważnych pieskach zyskała już wielu małych fanów, dzieci z zapartym tchem śledzą nowe przygody grupy piesków, której zadaniem jest pomoc innym w potrzebie. Psi patrol tworzy obecnie grupa siedmiu piesków, którzy pod przywództwem 10-letniego Rydera stawiają czoła różnym przeciwnością. Każdy piesek jest innej rasy i ma swój specjalny pojazd oraz specjalizuje się w danej formie pomocy. Psi patrol tworzą pieski o imionach: Chase, Marshal, Rocky, Zuma, Rubble, Sky, a obecnie do drużyny dołączył nowy piesek Everest.

Przedstawiamy pojazd i figurkę z bajki Psi Patrol. Jest to wóz policyjny oraz piesek Chase, który jest dzielnym policjantem. 
 
Figurka pieska może kręcić głową i poruszać łapkami. Wóz policyjny ma ruchome kółka a w radiowozie jest miejsce dla dwóch figurek, w kabinie kierowcy oraz z tyłu pojazdu. Kabina kierowcy podnosi się, a wyciągany hak holowniczy z przodu radiowozu i ruchomy szlaban znajdujący się z tyłu pojazdu urozmaicą zabawę. Z boku policyjnego krążownika znajdują się również zaczepy dzięki którym można przytwierdzić dwa mniejsze pojazdy.
 
Wysokość figurki około 7cm.
Rozmiar pojazdu (długość x szerokość x wysokość): 17cm x 11cm x 8cm.
Kategoria wiekowa: 3+.
Produkt od Spin-Master.
Kod produktu: 01534/05637.
 
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.
GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store