Babcia Krysia - pacynka na rękę 22498B

Babcia Krysia - pacynka na rękę 22498B
  • producent: MU-Brno
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 59,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Pacynka Babcia Krysia

Ręcznie wykonana w fabryce w Czechach pacynka idealna do odegrania bajki o Czerwonym Kapturku lub innej bajki z udziałem poszczególnych członków rodziny (tata, mama, dziadek,etc.). Babcia ubrana jest w beżową bluzkę i wzorzystą spódnicę. Na ramionach okryta jest bordową chustą. Włosy pacynki babci upięte są w kok, a na nosku babcia ma okulary.

Wszystkie pacynki szyte przez fabrykę Mu-Brno są wykonane z materiału, włóczki i naklejanych filcowych elementów. Głowy mają wykonane z piłeczki obciągniętej materiałem.
Jest to ręcznie robiona zabawka, wyprodukowana w Czechach. Pacynka jest więc staranna i naprawdę ma swój urok.
 
Rozmiary pacynki: wysokość 27cm, szerokość 21cm, grubość 9cm. Wymiar podany przez fabrykę.
Kategoria wiekowa: 3+.

Czy Twoje dziecko zna już zabawę w teatrzyk kukiełkowy? Jeżeli nie, to najwyższy czas spróbować! Nasze markowe pacynki i teatrzyki pomogą odegrać wiele znanych i lubianych bajek. Zabawa w teatrzyk umożliwi dzieciom samodzielne podejmowanie prób grania w różnych scenkach, co rozwija kreatywność i logiczne myślenie.
 
 
Ostrzeżenie! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zabawka zawiera drobne elementy, które mogą się oderwać i być połknięte, co grodzi uduszeniem.Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store