Lew z grzywą - pacynka na rękę 24620B

Lew z grzywą - pacynka na rękę 24620B
  • producent: MU-Brno
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 49,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Pacynka Lew

Ręcznie wykonana w fabryce w Czechach pacynka przedstawia brązowego lwa z grzywą. Ten silny król dżungli wspólnie z żyrafą i słoniem przybliży widzom teatrzyku świat dzikich, afrykańskich zwierząt. Pacynka Lew może też zostać głównym bohaterem przedstawienia na podstawie popularnej bajki Król Lew. Lew również z przyjemnością zaszczyci swą obecnością arenę cyrkową. Oczywiście jako król zwierząt liczy na szczególne względy, a wtedy być może nawet zaryczy...Wwwrrraaauuuu!

Rozmiary pacynki: wysokość 28cm, szerokość 19cm, grubość 9cm.
Kategoria wiekowa: 3+.

Czy Twoje dziecko zna już zabawę w teatrzyk kukiełkowy? Jeżeli nie, to najwyższy czas spróbować! Nasze markowe pacynki i teatrzyki pomogą odegrać wiele znanych i lubianych bajek. Zabawa w teatrzyk umożliwi dzieciom samodzielne podejmowanie prób grania w różnych scenkach, co rozwija kreatywność i logiczne myślenie.

Ostrzeżenie! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zabawka zawiera drobne elementy, które mogą się oderwać i być połknięte, co grodzi uduszeniem.GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store