Masza i Niedźwiedź - piórnik tuba (256187)

Masza i Niedźwiedź - piórnik tuba (256187)
  • producent: Vadobag
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 23,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Masza i Niedźwiedź - piórnik tuba

Piórnik dla najmłodszych z bajkowymi postaciami. Na piórniku psotna dziewczynka Masza i brązowy niedźwiedź. Zapinany na zamek w kształcie klasycznej tuby w wyrazistych kolorach. Taki piórniczek to świetna frajda dla przedszkolaków, którzy mogą poczuć się jak prawdziwi uczniowie.
Piórnik jest pojemny i dziecko może w nim nosić kredki czy flamastry, ołówki, długopisy i gumkę do mazania. Piórnik tuba świetnie sprawdzi się również na wakacyjne, rodzinne wyjazdy, dzięki niemu możemy przewieść przybory do malowania dla dzieci w bezpieczny i prosty sposób, a po rysowaniu dzieci zachowają porządek chowając przybory do piórnika. Wzór z bajkowymi postaciami na pewno sprawi wiele frajdy maluchowi, który lubi przygody tej niezwykłej pary przyjaciół.
 
 
Wymiary piórnika to około 20x8cm, średnica tuby około 7,5cm.
Produkt od Vadobag.
Dla prawdziwych fanów bajeczki polecamy również inne produkty z serii: "Masza i Niedźwiedź" - plecaczki, śniadaniówkę czy maskotki.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store