Wybierz kategorię

Vaiana skarb Oceanu - lalka księżniczka Vaiana (Moana) i Maui oraz Pua i Hei Hei C0156

Vaiana skarb Oceanu - lalka księżniczka Vaiana (Moana) i Maui oraz Pua i Hei Hei C0156
  • producent: Hasbro
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 169,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Vaiana - Skarb Oceanu: komplet zabawek: Vaiana, Maui oraz Pua i Hei Hei

"Vaiana: Skarb oceanu" to kolejna animacja Disneya. Poznajemy w niej nową księżniczkę Disneya o imieniu Moana (w Polsce Vaiana). Tym razem z nowymi bohaterami udamy się w tropikalny rejs po bezkresnych wodach oceanu starożytnej krainy Oceanii. Nastoletnia księżniczka, chcąc dopełnić dzieła swych przodków i uratować swój lud, wyrusza w niebezpieczną misję po oceanie, by odnaleźć legendarną wyspę. W podróży towarzyszyć jej będzie niegdyś potężny półbóg Maui, który dysponuje wieloma mocami jednak obecnie głównie pakuje się w tarapaty. Vaiana nie jest również zwykłą księżniczką ale posiada pewne moce, które stają się niezwykle pożyteczne na wyprawie. Na swojej drodze Vaiana i Maui napotykają na różne, niektóre niebezpieczne, a inne zabawne - przygody. Potwory morskie im nie będą straszne, a Vaiana pokaże iż w małej księżniczce jest wielki duch.
 
Ruszaj ku nowej przygodzie! Ten niezwykły zestaw zawiera drużynę przyjaciół, którym nie straszne żadne fale oraz przeszkody. Dzielna księżniczka, potężny i silny Maui oraz rozkoszne zwierzaki - to idealny przepis na wspaniałe wyprawy, bohaterskie czyny i przede wszystkim dobrą zabawę. Lalki i figurki są duże i wyglądają identycznie jak w bajce. Vaiana ma piękne długie włosy oraz strój zupełnie jak z filmu a Maui jest potężny, ma wspaniały naszyjnik oraz tatuaże i oczywiście swój sławny hak.
 
 
W zestawie:
- Lalka Vaiana, wysokość ok. 22cm,
- Maui (wysokość ok. 26cm) oraz hak
- świnka Pua ok. 6cm,
- kogut Hei Hei ok 6cm,
- wiosło.
 
Kategoria wiekowa: 3+
Produkt od Hasbro.
Kod produktu: C0156.
Wymiary opakowania: 36x40x10cm.
 
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store