Pokemon - CH - figurka akcji deluxe - Tauros

Pokemon - CH - figurka akcji deluxe - Tauros
  • producent: Character Online
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 62,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Pokemon - figurka akcji deluxe 96277 - TAUROS

Pokemon - złap je wszystkie! Zdobądź nowe figurki Pokemon z luksusowymi akcjami i funkcjami! Teraz możesz wykonywać swoje ulubione ruchy Pokemonami, tak jak w animowanej serii!
Przygotuj się na pełne akcji bitwy Pokemon, jakich nigdy nie doświadczyłeś! Ten niesamowite figurki bitewne Deluxe zawierają autentyczne detale i unikalne mechanizmy dynamiczne. W tej serii dostępne obecnie: Gengar, Tauros, Incineroar i Sharpedo.
 
Chociaż Tauros w innych regionach znany jest z dzikiej miłości do bitwy, Tauros w regionie Alola jest na tyle spokojny, że wielu ludzi może jeździć na nim bez strachu.
 
Figurka deluxe pokemon Tauros to figurka akcji z funkcją wyskoku do przodu. Po zgięciu tylnich nóg naciskamy na środkowy ogon a wtedy pokemon wyskakuje do przodu, jakby atakował.
Wielkość figurki: wysokość ok. 9cm, długość ok. 10cm.
Kategoria wiekowa: 4+
Producent: Wicked Cool Toys dla Character Options Ltd.
 
Wymiary opakowania: 20 x 14 x 7cm.
Kod produktu: 96277.
 

Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store