FORTNITE: zestaw Turbo Builder Set (FNT0036)

FORTNITE: zestaw Turbo Builder Set (FNT0036)
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 249,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Fortnite: zestaw Turbo Builder Set

Fortnite to surwiwalowa gra wieloosobowa, w której wspólnie ze znajomymi możecie grać w trybach Battle Royale i Fortnite. Wersja survivalowa, kooperacyjna, polega na wspólnym, z innymi graczami, zbudowaniu fortu i obronieniu go przed hordami zombie. Wersja Battle Royal to pojedynek między graczami. W trybie Battle Royale jesteśmy jednym ze stu graczy, którzy trafiają na mapę, by przetrwać. Aby to zrobić muszą zdobywać nowe bronie i niezbędny ekwipunek, a te są ukryte w okolicznych zabudowach. Do dyspozycji graczy jest cała wyspa, a gra kończy się w momencie, kiedy zostanie już tylko jeden gracz.
 
Zestaw Turbo Builder Set zapewnia najwyższy wymiar zabawy. Przenieś się do świata Fortnite! Dzięki przegubowym figurom Jonesy i Raven oraz mnóstwu sprzętu, w tym narzędziom do zbierania plonów, broni i 81 materiałom budowlanym do budowy ścian, ramp, podłóg i wielu innych możesz w prawdziwym życiu poczuć klimat gry.
Zbieraj i łącz materiały budowlane, aby tworzyć struktury! Zbuduj lamę, scenę bitewną i wiele więcej!
 
Cechy produktu:
  • Każda figura ma 19 punktów artykulacji a w komplecie znajduje się: 27 drewnianych materiałów budowlanych, 27 kamiennych materiałów budowlanych, 27 metalowych materiałów budowlanych, 4 bronie i 2 narzędzia do zbioru.
  • Wysokość figurek około 10cm.
  • Kod produktu: FNT0036.
  • Oryginalny produkt od Jazwares na licencji gry.
  • Kategoria wiekowa: 8+.

Ostrzeżenie! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia. Niebezpieczeństwo zadławienia drobnymi elementami!
 

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store