Dc Super Hero Girls - lalka superbohaterka Wonder Woman: Power Action DTR13

Dc Super Hero Girls - lalka superbohaterka Wonder Woman: Power Action DTR13
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 59,99 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

DC Super Hero Girls - lalka akcyjna Wonder Woman

Zaczyna się nowy rok w Super Hero High School! To szkoła gdzie superbohaterzy szkolą się aby zostać "Super bohaterami jutra" i tam szlifują swoje moce. Poznaj prawdziwe superbohaterki: Batgirl, Wonder Woman, Harley Quinn, Posion Ivy, Supergirl i Bamblebee - nastolatki o super mocach.

Wonder Woman jest księżniczką pochodzącą z rajskiej wyspy Themyscira, obfitującej w wojowniczki. Jak sama mówi to dla niej zaszyt uczyć się w Super Hero High School. To niekwestionowana liderka szkoły i urodzona przywódczyni. Jest miła, przyjacielska i odważna. Jej moc to super siła. Wondy posługuje się również lassem prawdy, które sprawia iż każdy złapany na lasso nie może się powstrzymać i mówi zawsze prawdę. Życiową misją Wonder jest czynienie świata lepszym i bezpieczniejszym.

Lalka ma wygląd i strój wzorowany na kultowej superbohaterce Wonder Woman. Specjalne akcesoria i elementy doskonale odzwierciadlają charakter postaci i jej supermoc. Dzięki wielu punktom zgięcia lalki można bez problemu ustawiać w wielu różnorodnych bohaterskich pozach i posyłać do akcji! Dodatkowo gdy poruszymy jej prawą ręką lalka wydaje dźwięki walki, a tarcza i ochraniacz na nadgarstek zaczynają świecić.

Cechy produktu:
  • Wysokość lalki to około 30cm.
  • Produkt od Mattel.
  • Kategoria wiekowa: 6+
  • Kod produktu: DTR13.
  • Zabawka zawiera baterie: 3 X AG13/LR44, załączone do celów demonstracyjnych mogą w krótkim czasie wymagać wymiany.
  • Światło w produkcie miga z częstotliwością 5-30 Hz.
 
 Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store