Angry Birds Film 2 - maskotka - czerwony ptak Red 26cm

Angry Birds Film 2 - maskotka - czerwony ptak Red 26cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 54,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Angry Birds Film 2 - maskotka RED

Angry Birds Movie 2 to druga część przygód ptaków i ich odwiecznych wrogów świń. Czy aby na pewno wrogów? Skomplikowana relacja między ptakami a świniami w tym filmie wznosi się na inny poziom. To wprost niebywałe, zaskakujące i prawie niemożliwe, jednak tym razem świnie i ptaki łączą siły! Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnie znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg daje o sobie znać, wszyscy muszą podjąć wyzwanie aby ocalić swoje domy. Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z królem świń Leonardem i jego drużyną, tworząc super ekipę, która ma ocalić świat!

Red to jeden z głównych bohaterów filmu. Jak wiemy w pierwszej części zostaje bohaterem wyspy, kiedy ratuje ją przed świniami. Obecnie cały swój wolny czas poświęca na to, by bronić jej przed kolejnymi atakami świnek, jednocześnie odpłacając im pięknym za nadobne. Okazuje się jednak iż ta sytuacja ma wkrótce uleć zmianie. Red i król świń Leonard w obliczu zagrożenia muszą zostać przyjaciółmi i współpracować, aby uratować swoje wysypy.

Cechy produktu:
  • Maskotka wykonana jest z miłego pluszu.
  • Oczy są wyszywane.
  • Wysokość około 26cm bez czuba z piórek.
  • Jest to oryginalny produkt na licencji Rovio do drugiej części filmu.
  • Maskotka odpowiednia dla każdej grupy wiekowej.
  • Produkt od Whitehouse Leisure Ltd.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store