Angry Birds Film 2 - maskotka - mocarny Orzeł 32cm

Angry Birds Film 2 - maskotka - mocarny Orzeł 32cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 65,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Angry Birds Film 2 - maskotka MOCARNY ORZEŁ

Angry Birds Movie 2 to druga część przygód ptaków i ich odwiecznych wrogów świń. Czy aby na pewno wrogów? Skomplikowana relacja między ptakami a świniami w tym filmie wznosi się na inny poziom. To wprost niebywałe, zaskakujące i prawie niemożliwe, jednak tym razem świnie i ptaki łączą siły! Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnie znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg daje o sobie znać, wszyscy muszą podjąć wyzwanie aby ocalić swoje domy. Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z królem świń Leonardem i jego drużyną, tworząc super ekipę, która ma ocalić świat!
 
Mocarny Orzeł to postać, którą poznajemy już w pierwszej części Angry Birds Movie. Mocarny Orzeł był niegdyś bohaterem i symbolem dla wszystkich ptaków. Legendy o nim krążyły wśród ptasiej społeczności. Opowieści o jego bohaterskich czynach znał każdy mieszkaniec ptasiej wyspy. Jednak jak się okazuje w życiu legendy nie zawsze są prawdą. Mocarny Orzeł okazuje się bowiem leniwym, gnuśnym i zadufanym w sobie celebrytą. Jego przyjaźń z Red'em, Chuck'iem i Bombą sprawia, że odzyskuje wiarę w siebie a ich wspólne przygody uczą go pokory. W drugiej części filmu Mocarny Orzeł jest członkiem drużyny, która rusza z misją na trzecią wyspę.
 
Cechy produktu:
  • Maskotka wykonana jest z miłego pluszu.
  • Oczy są wyszywane.
  • Wysokość około 32cm.
  • Jest to oryginalny produkt na licencji Rovio do drugiej części filmu.
  • Maskotka odpowiednia dla każdej grupy wiekowej.
  • Produkt od Whitehouse Leisure Ltd.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store