Wybierz kategorię

Angry Birds Film 2 - maskotka - fioletowy ptak Zeta 38cm

Angry Birds Film 2 - maskotka - fioletowy ptak Zeta 38cm
  • producent: Whitehouse Leisure
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 65,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Angry Birds Film 2 - maskotka ZETA

Angry Birds Movie 2 to druga część przygód ptaków i ich odwiecznych wrogów świń. Czy aby na pewno wrogów? Skomplikowana relacja między ptakami a świniami w tym filmie wznosi się na inny poziom. To wprost niebywałe, zaskakujące i prawie niemożliwe, jednak tym razem świnie i ptaki łączą siły! Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnie znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg daje o sobie znać, wszyscy muszą podjąć wyzwanie aby ocalić swoje domy. Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z królem świń Leonardem i jego drużyną, tworząc super ekipę, która ma ocalić świat!
 
Zeta to fioletowy ptak - orzeł, którego poznajemy w drugiej części filmu. Zeta zamieszkuje trzecią wyspę, której jest władczynią. Na wyspie tej panuje wieczny chłód, a wszystko pokryte jest lodem. Ta ptasia damulka ma już dość swojej polarnej wyspy i postanawia przenieść się na wyspę ptaków bądź świń, gdzie jest ciepło i zielono, najpierw jednak chce wykurzyć stamtąd jej mieszkańców. Opracowuje w tym celu plan podboju i przekształcenia wysp na swoje własne letnie wyspy wypoczynkowe.
 
Cechy produktu:
  • Maskotka wykonana jest z miłego pluszu.
  • Oczy są wyszywane.
  • Wysokość około 38cm.
  • Jest to oryginalny produkt na licencji Rovio do drugiej części filmu.
  • Maskotka odpowiednia dla każdej grupy wiekowej.
  • Produkt od Whitehouse Leisure Ltd.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store