Roblox: figurka Chillthrill709

Roblox: figurka Chillthrill709
  • producent: Jazwares
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 45,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Roblox: Figurka chillthrill709

Roblox to otwarta, internetowa gra, podobna nieco do Minecrafta. W grze możemy zbudować swój własny świat, który składamy z dostępnych klocków. W pikselowym świecie za pomocą programu Roblox Studio zbudować można postaci, budynki i scenariusze.
Dla fanów gry w Maskotkowie znajdziecie oryginalne figurki z gry Roblox.
 
Ubrany w prawdziwie steampunkowym, kowbojskim stylu Chillthrill709 to coś więcej niż zwykły zwykły Robloxianin. Jest właścicielem grupy deweloperskiej Roblox Chillz Studios i znanym twórcą popularnych gier, takich jak Build a Boat for Treasure, Revenge of the Slimes i Mr. Cube The Boss Battle!
 
W zestawie znajduje się figurka chillthrill709 oraz miecz i mini-figurkę (jest to replika pluszowej zabawki, jaką chillthrill709 dostał w grze od justinnguyen07).
Figurka ma ruchome ręce, głowę i nogi. Figurka pochodzi z serii: Mix & Match Parts, oznacza to iż możemy dowolnie mieszać ze sobą poszczególne elementy figurek tworząc swoje własne wymyślone postaci Roblox.
Opakowanie zawiera zdrapkę z kodem na unikalny przedmiot w grze Roblox.

Wymiary: Figurka około 8,5cm.
Rozmiary opakowania: 17 x 12 x 4,5cm.
Kategoria wiekowa: 6+
Kod produktu: 00410.

Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte.GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store