Roblox: Jailbreak: Museum Heist - duży zestaw figurek i akcesoriów (33 elementy)

Roblox: Jailbreak: Museum Heist - duży zestaw figurek i akcesoriów (33 elementy)
  • producent: Jazwares
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 259,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Roblox: Jailbreak: Napad na muzeum - duży zestaw figurek i akcesoriów (33 elementy)

Jailbreak to gra, w której możesz zorganizować napad lub powstrzymać przestępców, zanim uciekną! Połącz siły ze znajomymi, aby uzyskać jeszcze więcej zabawy i zaplanować najazd lub napad. Jaką rolę będziesz grał?
 
Stawka nigdy nie była wyższa. Zorganizuj napad na muzeum lub powstrzymaj włamywaczy, zanim uciekną z bezcennymi artefaktami z całego świata. Wybór należy do ciebie. Użyj swojej wyobraźni, aby odtworzyć własne scenariusze napadów i ponownie przeżyć akcję gry Jailbreak, stworzonej przez Badimo!
 
W zestawie "Jailbreak: Museum Heist" znajduje się sześć figurek oraz akcesoria - w sumie 33 elementy. Figurki mają ruchome ręce, głowę i nogi.
Figurki to: Przestraszony strażnik, policjant z jednostki SWAT, dwóch przestępców: Thieving Criminal i Sneaky Criminal oraz dwóch kolekcjonerów.
Figurki pochodzą z serii: Mix & Match Parts, oznacza to iż możemy dowolnie mieszać ze sobą poszczególne elementy figurek tworząc swoje własne wymyślone postaci Roblox.
Przestępcy mają do dyspozycji między innymi helikopter, a napad organizują na wystawę egipską, w której znajduje się starożytna mumia oraz głowa faraona w podświetlanej gablocie. Na ścianach muzeum wiszą znane obrazy "Krzyk" Klimta oraz "Gwiaździsta Noc" van Gogha.
 
Opakowanie zawiera zdrapkę z kodem na unikalny przedmiot w grze Roblox.

Cechy produktu:
  • Wymiary: Figurka około 7cm.
  • Rozmiary opakowania: 46,5 x 39,5 x 9,5cm.
  • Kod produktu: 00889.
  • Kategoria wiekowa: 6+
  • Zestaw zawiera baterie 2x LR44 (do celów demonstracyjnych, mogą wymagać wymiany w krótkim czasie), podświetlają gablotę z głową faraona.
 
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store