Roblox: Figurki 2pak - Chicken Simulator

Roblox: Figurki 2pak - Chicken Simulator
  • producent: Jazwares
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 99,50 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Roblox: Zestaw 2 figurki - Chicken Simulator

Roblox to otwarta, internetowa gra, podobna nieco do Minecrafta. W grze możemy zbudować swój własny świat, który składamy z dostępnych klocków. W pikselowym świecie za pomocą programu Roblox Studio zbudować można postaci, budynki i scenariusze.
Dla fanów gry w Maskotkowie znajdziecie oryginalne figurki z gry Roblox.
 
Czy kiedykolwiek marzyłeś o zostaniu kurczakiem? Już nie musisz marzyć. WildGuest, twórca gry Roblox, oferuje grę, która rzuca ci wyzwanie zostania największym kurczakiem w okolicy! Jedz i zaspokajaj swoje najśmielsze kurze fantazje, dzięki temu świetnemu zestawowi "z jajem", który został zainpirowany grą Symulator Kurczaka. Wyrusz w epicką podróż, aby znaleźć Złote Jajko lub po prostu trochę ziarna dla drobiu. Twoim zadaniem jest zostać kurczako-bossem.

W zestawie "Chicken Simulator" znajdują się figurki farmera i człowieka-kurczaka oraz akcesoria (pompa, jako, wiaro, kukurydza).
Figurki mają ruchome ręce, głowę i nogi. Figurki pochodzą z serii: Mix & Match Parts, oznacza to iż możemy dowolnie mieszać ze sobą poszczególne elementy figurek tworząc swoje własne wymyślone postaci Roblox.
Opakowanie zawiera zdrapkę z kodem na unikalny przedmiot w grze Roblox.
 
Cechy produktu:
  • Wymiary: Figurki około 7-7,5cm
  • Rozmiary opakowania: 24 x 17 x 5cm.
  • Kod produktu: 10743.
  • Kategoria wiekowa: 6+

Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte.GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store