Wybierz kategorię

Miraculum - Biedronka i Czarny kot - maskotka Tikki 24cm (5016)

Miraculum - Biedronka i Czarny kot - maskotka Tikki 24cm (5016)
  • producent: Whitehouse Leisure
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 39,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - maskotka stworek Tikki

"Miraculum: Biedronka i Czarny Kot" to bajka opowiadająca historię nastoletniej dziewczyny Marinette i chłopaka w którym się zakochała Adriena. Marinette i Adrien mieszkają w  Paryżu i uczęszczają do jednej szkoły. Gdy w ich mieście czai się zło a mieszkańcom zagraża niebezpieczeństwo Marinette staje się superbohaterką o pseudonimie Biedronka, a Adrien Czarnym Kotem. Marinette i Adrien nie znają wzajemnie swoich tożsamości i starają się ich nie poznać wbrew silnemu wewnętrznemu pragnieniu, ponieważ Marinette uważa iż lepiej jest, gdy znają się tylko od strony superbohaterów bo wtedy mogą razem tworzyć naprawdę dobry zespół i być bardziej skuteczni w walce. Adrien szanuje zdanie Marinette ponieważ wie iż walka z tajemniczym wrogiem jakim jest Władca Ciem to nie zabawa!

Tikki to małe stworzonko z wyglądu przypominające biedronkę, magiczna istota zamieszkująca miraculum, w tym wypadku kolczyki Marinette. Tikki pomaga Marinette przemienić się w superbohaterkę Biedronkę. Dzięki Tikki Marinette zyskuje super moce. Tikki jest spokojna, miła i mądra. Jest otwarta na udzielanie rad i zawsze z chęcią pomaga Marinette w zwalczaniu zła. Tikki uspokaja Marinette gdy jest zła i pociesza ją gdy jest smutna. Można rzec iż Tikki i Marinette to dobre przyjaciółki.
 
Cechy produktu:
  • Wysokość maskotki to około 24cm.
  • Maskotka odpowiednia dla każdej grupy wiekowej.
  • Zabawka jest oryginalna na licencji Zag od Whitehouse Leisure.
  • Kod produktu: 5016.GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store