Wybierz kategorię

Miraculum - Biedronka i Czarny kot - maskotka Plagg 24cm (5016)

Miraculum - Biedronka i Czarny kot - maskotka Plagg 24cm (5016)
  • producent: Whitehouse Leisure
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 39,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - maskotka stworek Plagg

"Miraculum: Biedronka i Czarny Kot" to bajka opowiadająca historię nastoletniej dziewczyny Marinette i chłopaka w którym się zakochała Adriena. Marinette i Adrien mieszkają w  Paryżu i uczęszczają do jednej szkoły. Gdy w ich mieście czai się zło a mieszkańcom zagraża niebezpieczeństwo Marinette staje się superbohaterką o pseudonimie Biedronka, a Adrien Czarnym Kotem. Marinette i Adrien nie znają wzajemnie swoich tożsamości i starają się ich nie poznać wbrew silnemu wewnętrznemu pragnieniu, ponieważ Marinette uważa iż lepiej jest, gdy znają się tylko od strony superbohaterów bo wtedy mogą razem tworzyć naprawdę dobry zespół i być bardziej skuteczni w walce. Adrien szanuje zdanie Marinette ponieważ wie iż walka z tajemniczym wrogiem jakim jest Władca Ciem to nie zabawa!

Plagg to mały czarny stworek, magiczna istota zamieszkująca miraculum, w tym wypadku pierścień czarnego kota. Plagg pomaga Adrienowi zmienić się superbohatera, to dzięki niemu Adrien zyskuje super moce. Plagg jest małego wzrostu a jego wygląd przypomina kota. Ma jasnozielone oczy, uszy, ogon oraz długie kocie wąsy. Plagg jest troszkę leniwy i złośliwy i często jest w złym humorze. Jego ulubiona potrawa to ser Camembert, który niekiedy służy Adrienowi jako sposób na przekupienie Plagg'a. lecz mimo licznych wad i niezbyt miłego usposobienia Plagg dba o Adriena, choć często się z nim droczy.

Cechy produktu:
  • Wysokość maskotki to około 24cm.
  • Maskotka odpowiednia dla każdej grupy wiekowej.
  • Zabawka jest oryginalna na licencji Zag od Whitehouse Leisure.
  • Kod produktu: 5016.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store