Tomek i Przyjaciele: TrackMaster Motorized: More Friends, more Fun!: kolejka z napędem : Złoty Tomek - lokomotywa i dwa wagony

Tomek i Przyjaciele: TrackMaster Motorized: More Friends, more Fun!: kolejka z napędem : Złoty Tomek - lokomotywa i dwa wagony
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 114,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Thomas & Friends: Trackmaster - Motorized: kolejka Golden Thomas z serii "Więcej przyjaciół, więcej zabawy!"

TrackMaster czyli zmotoryzowane pociągi z serii: "More friends, more fun!" pozwalają dzieciom doświadczyć zabawy z wyjątkowo wyglądającymi lokomotywami Thomas & Friends inspirowanymi wydarzeniami w serialu.
 
Imprezowy złoty Tomek jest gotowy na zabawę, a Twoje dziecko jest zaproszone do wzięcia udziału w obchodach tego wesołego święta - urodzin Tomka! Ozdobiony świątecznymi balonami i czapką imprezową, ten Tomek z napędem ciągnie za sobą wagonik pasażerski oraz wagon towarowy z bębnem, który bije, gdy Tomek pędzi po torze. Wystarczy nacisnąć przełącznik na górze pociągu i oglądać, jak Tomek wyrusza w uroczystą podróż!
 
Cechy produktu:
  • Kolejka jeździ na baterie (2 baterie AAA/LR3). Baterie nie są załączone do zestawu.
  • Seria: "TRACKMASTER Motorized Engine"
  • Producent: Fisher-Price/Mattel.
  • Wymiary opakowania (dł/szer/wys): 36cm x 9,5cm x 5cm
  • Kod produktu: GHK79.
  • Kategoria wiekowa podawana przez producenta: 3-7 lat.

Ostrzeżenie! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zabawka zawiera drobne elementy, które mogą wypadać, być połknięte, co grodzi uduszeniem.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store