Wybierz kategorię

Super Zings: seria 5: komplet 4 figurek Super Zings i dwa aerowagony: zestaw (A)

Super Zings: seria 5: komplet 4 figurek Super Zings i dwa aerowagony: zestaw (A)
  • producent: Magic Box Toys
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 40,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Super Zings - 4 figurki Super Zings i 2 Aerowagony: zestaw (A)

Super Zings to popularna wśród dzieci kolekcjonerska seria małych figurek, w której przedmioty codziennego użytku zyskują ludzkie cechy fizyczne (oczy, ręce, nogi), konkretną osobowość i umiejętności a dodatkowo przekształcone są w figurki Superbohaterów i Superzłoczyńców. Super Zings łączą się w drużyny i walczą ze sobą w mieście Kaboom City, a każda z postaci dysponuje specjalną mocą, dzięki której może znaleźć i pokonać rywali. Super Zings używają swoich super mocy, chowają się w tajemniczych kryjówkach i ścigają się po ulicach wyjątkowymi pojazdami.

Ten zestaw pozwoli szybko uzupełnić własną kolekcję Super Zings z serii 5. Znajdują się tutaj aż 4 figurki SuperZings, w tym jedna rzadka w kolorze srebrnym, oraz 2 pojazdy Aerowagony. 

Aerowagony można łączyć je ze sobą za pomocą przednich i tylnych zaczepów, by stworzyć własny pociąg do przewożenia Super Zingsów oraz by umożliwić im „podniebne” potyczki. Każdy Aerowagon łączy się również inną zabawką o nazwie Skyracer (dostępną np. w zestawie Dual Box)
 
 
Cechy produktu:
  • Zakupując ten produkt otrzymacie Państwo figurki i pojazdy dokładnie takie jak na zdjęciu pierwszym, nie licząc oczywiście dwóch ukrytych Super Zings.
  • Kategoria wiekowa: 3+.
  • Oryginalny produkt na licencji: Magicbox.
  • Kod produktu: 8431618011249.
  • Wymiary opakowania: 22 x 18 x 5cm.
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store