Wybierz kategorię

Super Mario: Lava Castle Diorama Set: figurki + tekturowe tło (40015)

Super Mario: Lava Castle Diorama Set: figurki + tekturowe tło (40015)
  • producent: Jakks Pacific
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 115,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Super Mario: Lava Castle Diorama Set: figurki + tekturowe tło (40015)

Mario to główny bohater serii Mario, a także główna maskotka firmy Nintendo. To postać z charakterystycznymi czarnymi wąsami, czerwoną czapką i koszulką, oraz niebieskimi spodniami na szelkach. Mario, który kilkanaście lat temu podbił świat gier platformowych do dziś cieszy kolejne pokolenia fanów. Ten zręczny i wysportowany hydraulik o łagodnym usposobieniu, który w Grzybowym królestwie ratował księżniczkę Peach z rąk Bowsera niezliczoną ilość razy powraca w postaci figurek i wspaniałych zestawów, w towarzystwie swoich przyjaciół i przeciwników.
Od teraz możesz posiadać swojego ulubionego bohatera z serii Super Mario w swojej kolekcji zabawek. Stwórz nowe historie z udziałem Mario i pozostałych postaci. Zbuduj swoje własne grzybowe królestwo, zamek księżniczki lub twierdzę Bowsera i przenieś się do świata Super Mario.
Wspólnie stańcie do walki i pokonajcie złowrogich przeciwników!

Wyrusz na przygodę wspólnie z Mario, który przemierza świat pełen wrogich przeciwników i niebezpiecznych pułapek, aby uratować uwięzioną w wieży księżniczkę Peach. Dzięki swojej odwadze jest nieustraszony, a wejście do mrocznego zamku wypełnionego lawą nie stanowi dla niego najmniejszego problemu. Zbuduj makietę, która pozwoli na odwzorowanie tego poziomu. Wykorzystaj umieszczone w zestawie figurki. Przeprowadź Mario przez poziom pełen niebezpiecznych pułapek. Użyj kwiatu ognia, aby wzmocnić swoje siły. Pokonaj Spiny, Para Goomba i uratuj z opresji uwięzioną w zamku księżniczkę. Tekturowa makieta znajdująca się pudełeczku stworzy tło do zabawy  - "Poziom Lawa Zamek".

Zestaw Zawiera:
- figurkę Mario
- figurkę Spiny
- figurkę Para Goomba
- figurkę kwiat ognia
- wirujące kule ognia
- tekturowe tło do zabawy (o wymiarach opakowania 28 x 18 x 7cm)

Cechy produktu:
  • Wysokość figurki około 6cm.
  • Kategoria wiekowa podawana przez producenta: 3+.
  • Kod produktu: 40015.
  • Produkt od: Jakks Pacific.
  • Figurki z serii (6cm) pasują do wszystkich zestawów a zestawy można łączyć aby powstał większy świat Mario.
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store