Wybierz kategorię

Super Zings: seria 5: Dual Box: dwa pojazdy i dwie figurki Super Zings - pudełko niespodzianka

Super Zings: seria 5: Dual Box: dwa pojazdy i dwie figurki Super Zings - pudełko niespodzianka
  • producent: Magic Box Toys
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 35,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Super Zings - seria 5: Dual Box: dwa pojazdy i dwie figurki Super Zings - pudełko niespodzianka

Super Zings to popularna wśród dzieci kolekcjonerska seria małych figurek, w której przedmioty codziennego użytku zyskują ludzkie cechy fizyczne (oczy, ręce, nogi), konkretną osobowość i umiejętności a dodatkowo przekształcone są w figurki Superbohaterów i Superzłoczyńców. Super Zings łączą się w drużyny i walczą ze sobą w mieście Kaboom City, a każda z postaci dysponuje specjalną mocą, dzięki której może znaleźć i pokonać rywali. Super Zings używają swoich super mocy, chowają się w tajemniczych kryjówkach i ścigają się po ulicach wyjątkowymi pojazdami.

Ten zestaw pozwoli szybko uzupełnić własną kolekcję Super Zings z serii 5.
Opakowanie zawiera dwie figurki Super Zings z serii 5 (jednego Bohatera i jednego Złoczyńcę), 1 Aerowagon i 1 Skyracer oraz listę wszystkich dostępnych Super Zings.
 
Aerowagons można łączyć je ze sobą za pomocą przednich i tylnych zaczepów, by stworzyć własny pociąg do przewożenia Super Zingsów oraz by umożliwić im „podniebne” potyczki. Każdy Aerowagon łączy się z inną zabawką o nazwie Skyracer.
 
Skyracer to 4 różne modele do zebrania, a każdy z nich występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Każdy z nich jest wyjątkowy: Hungry Hunter „połyka” Super Zingsy, które stają mu na drodze, Mighty Cannon celnie strzela, Rusty Blades „miażdży” przeszkody, a Turbo Kicker potrafi wykatapultować każdego Super Zinga!


Cechy produktu:
  • Kategoria wiekowa: 3+.
  • Oryginalny produkt na licencji: Magicbox.
  • Kod produktu: 8431618014035.
  • Wymiary opakowania: 10 x 8 x 7cm.
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store