Harry Potter - lalka Hermione Granger w stroju na Bal Bożonarodzeniowy (GFG14)

Harry Potter - lalka Hermione Granger w stroju na Bal Bożonarodzeniowy (GFG14)
  • producent: Mattel
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 109,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Harry Potter - lalka Hermione Granger w sukni Balowej

Przedstawiamy serię lalek ze świata czarodziejów, na licencji filmu Harry Potter. Są to uczniowie i nauczyciele Hogwartu, sławnej szkoły dla magicznie uzdolnionych dzieciaków. Lalki są starannie wykonane i mają zdejmowane niektóre elementy garderoby. Mają też wile punktów artykulacji, dzięki czemu można je ustawiać w różnych pozycjach.
 
Ta inspirowana filmem "Harry Potter" lalka Hermiona Granger przeniesie Cię do Hogwartu na zaczarowany wieczór na Balu Bożonarodzeniowym. Lalka Hermiona Granger wygląda tak samo jak jej postać z filmu "Harry Potter i Czara Ognia" i jest ubrana w swój niezapomniany strój na Bal Bożonarodzeniowy - różową suknię balową z falbankami z eleganckim efektem ombre oraz delikatną kokardką w talii. W komplecie nie zabrakło również zaproszenia na Bal Bożonarodzeniowy wyglądającego dokładnie tak jak w filmie.
Lalka Hermiona ma jedenaście „przegubów” - na szyi, ramionach, biodrach, kolanach, łokciach i nadgarstkach - dzięki czemu jest gotowa na pomysłową zabawę i czarujące pozy!
 
Wysokość lalki to około 26cm.
Kod produktu: GFG14.
Lalka nie stoi samodzielnie.

Kategoria wiekowa: 6+
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.
 

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store