Roblox: Pojazd+2 Figurki - Jailbreak: The Celestial

Roblox: Pojazd+2 Figurki - Jailbreak: The Celestial
  • producent: Jazwares
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 114,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Roblox: Jailbreak: The Celestial

Roblox to otwarta, internetowa gra, podobna nieco do Minecrafta. W grze możemy zbudować swój własny świat, który składamy z dostępnych klocków. W pikselowym świecie za pomocą programu Roblox Studio zbudować można postaci, budynki i scenariusze.
Dla fanów gry w Maskotkowie znajdziecie oryginalne figurki z gry Roblox.

Badimo, elitarny duet stojący za niezwykle popularną, nagrodzoną Bloxy Award grą Roblox Jailbreak, jedzie na napędzaną adrenaliną przejażdżkę po mieście w swoim nowym, błyszczącym The Celestial (z ang. "niebiański"). Jaki plan? Oczywiście napad na bank, włam się do skarbca i sianie spustoszenia. Ale uważaj - gliny są tuż za ich ogonem. Wskocz do samochodu, zwiększ obroty i ruszaj w drogę!

Zestaw "The Celestial" zawiera 2 figurki złoczyńców (badccGOLD, Eecutive Platinum asimo3089), samochód z zamocowanym na dachu powiększonym karabinem M134 oraz akcesoria (złoto, wyrzutnia rakiet, karabin).
Figurki pochodzą z serii: Mix & Match Parts, oznacza to iż możemy dowolnie mieszać ze sobą poszczególne elementy figurek tworząc swoje własne wymyślone postaci Roblox.
Figurki mają ruchome ręce, głowę i nogi. Samochód ma ruchome kółka, a światła naprawdę świecą.
 
Opakowanie zawiera zdrapkę z kodem na unikalny przedmiot w grze Roblox.
 
Cechy produktu:
  • Wymiary: Figurki około 7cm. Samochód około 17cm x 10cm x 8cm.
  • Rozmiary opakowania: 25 x 13 x 21cm.
  • Kod produktu: 02103.
  • Kategoria wiekowa: 6+
  • Zestaw zawiera baterie 2x AAA (do celów demonstracyjnych, mogą wymagać wymiany w krótkim czasie), podświetlają reflektory w samochodzie.

Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte.GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store