Ricky Zoom - zestaw Speed & Stunt (Prędkość i Akrobacje) Ricky Zoom (T20049)

Ricky Zoom - zestaw Speed & Stunt (Prędkość i Akrobacje) Ricky Zoom (T20049)
  • producent: Tomy
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 115,00 79,99 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Ricky Zoom: zestaw Speed & Stunt (Prędkość i Akrobacje) : Ricky Zoom

Ricky Zoom to bajeczka o przygodach motocykli. Ricky mały czerwony motocykl mieszka wraz z rodziną w miasteczku Kołowo. Rocky marzy aby tak jak rodzice zostać motocyklem ratunkowym i nieść pomoc. Ricky to lojalny przyjaciel i pewny siebie przywódca grupy przyjaciół "Bike Buddies". Jednak Ricky wciąż jest małym motocyklem, który narazie uczy się stać na własnych dwóch kołach i często rzuca się w wir akcji ratunkowych, przeceniając swoje umiejętności. Pomimo posiadania fajnych gadżetów ratunkowych, takich jak wizjer i hak, Ricky jednak zdaje sobie sprawę, że wciąż musi się wiele nauczyć. Póki co wraz z przyjaciółmi trenuje, ściga się, bije rekordy, uczestniczy w szalonych ucieczkach, dzięki temu nigdy się nie nudzi, przyjaciele świetnie się bawią, jest dużo śmiechu i niezwykłych doświadczeń.

Ruszajmy! Zestaw "Ricky Zoom Speed ​​& Stunt Playset" zapewni dzieciom wiele sposobów na zabawę!
Daj Ricky'emu dodatkowe przyspieszenie dzięki super wyrzutni lub przekształć tor i spróbuj wydłużyć super skok albo przeprowadź transformację ponownie i wykonaj super skok przez obręcz! 
Podobnie jak w Adventure Park w Kołowie, dzieci mogą pomóc Ricky'emu ćwiczyć te akrobacje do perfekcji. Będą również mogli zdobywać odznaki "Speed ​​& Stunt" podczas zabawy, trafiając w cel. Uderz w cel, aby zobaczyć, jak wyskakuje odznaka! Ricky jest wyposażony również w dwa akcesoria ratunkowe, które pomagają mu zachować wyjątkową stabilność podczas wykonywania akrobacji. Jego koła maja również ruchy przegubowe, które pozwalają im skręcać w lewo i prawo, gdziekolwiek zechcesz.
 

Cechy produktu:
  • Opakowanie zawiera motocykl Ricky, tor z wyrzutnią i obręczą, z trzema opcjami ustawienia, dwie odznaki.
  • Wielkość figurki to około 6cm, długość około 8cm. 
  • Kategoria wiekowa: 3+
  • Producent: Tomy.
  • Wymiary opakowania: 36 x 24 x 8cm.
  • Kod produktu: T20049.

 
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.
Nie celować w oczy ani w twarz! Ryzyko uszkodzenia oczu.
Ważne! Nie należy używać pocisków innych niż te sprzedawane z produktem.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store