Take-n-Play: Zestaw Misja Ratunkowa na Wyspę Mgieł (Rescue from Misty Island)

Take-n-Play: Zestaw Misja Ratunkowa na Wyspę Mgieł (Rescue from Misty Island)
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 209,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Zestaw Misja Ratunkowa na Wyspę Mgieł (Rescue from Misty Island)

Zestaw 2 w 1 zawiera dwie lokalizacje znane z filmu DVD "Misja ratunkowa na Wyspę Mgieł" ("Misty Island Rescue"). Z jednej strony zestawu jest Wyspa Sodor ze standardowymi, szaro-srebrnymi torami, z drugiej Wyspa Mgieł ze specjalnymi, ciemnobrązowymi torami na dwóch poziomach zabawy. Teraz możesz samodzielnie sprowadzić Tomka z tajemniczej Wyspy Mgieł do rodzinnego Sodoru. Wykorzystaj żuraw by pokonać przeszkody z bali drewna i odkryć tunel przez który przejedzie Tomek. Połóż Tomka na górny poziom i naciśnij przycisk by aktywować Trzęsący Się Most. Tomek będzie grzechotać i trząść się przejeżdżając przez most a następnie rozpędzać się wjeżdżając do tunelu i wyjeżdżając w Sodorze. Po stronie Sodoru odnajdź ukryty tunel, przez który Tomek przejedzie na Wyspę Mgieł. Most na górze zestawu spięty jest uchwytem, dzięki któremu zestaw można przenosić jak walizeczkę. Po złożeniu dużo łatwiej też go przechowywać. W zestawie lokomotywa Tomek. Statek Kapitan sprzedawany oddzielnie. Niebieska woda pod statkiem jest niestety tylko na zdjęciu prezentowanym przez producenta.

Tory posiadają trzy łączniki do sczepienia z innymi zestawami Take-n-Play.

Kolejka Tomek nie posiada własnego napędu. Kółka oczywiście są ruchome. W przeważającej części kolejka jest metalowa, co zwiększa jej wytrzymałość. Zderzaki wszystkich pojazdów serii są namagnesowane, dzięki czemu lokomotywy i wagony z różnych zestawów mogą się sczepiać ze sobą.


Zestaw kompatybilny z innymi zestawami i kolejkami Take-n-Play.

Seria: "Take-n-Play"
Producent: Fisher Price (Mattel)
Rozmiar torów po rozłożeniu (dł/sze/wys): 78cm x 39cm x 28cm
Wymiary opakowania (szer/wys/gru): 53cm x 38cm x 15cm

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store