DVD Troskliwe Misie: Gwiazda Życzeń

DVD Troskliwe Misie: Gwiazda Życzeń
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 19,50 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Bajka na DVD: Troskliwe Misie

Tytuł:
"Gwiazda Życzeń"
Czas trwania: 75min.
Dźwięk: 2.0 polski (dubbing)
Format: 4:3
Nośnik: 1x DVD
Kategoria wiekowa: 3-6 lat

OPIS:
Miś Życzeń wspomina swoje pierwsze spotkanie z Migotkiem - małą gwiazdką życzeń. Wtedy właśnie poprosił, aby zostali przyjaciółmi na zawsze. Migotek, jak dawniej, spełnia wszystkie życzenia Misia Życzeń, które mają uszczęśliwić i pomóc jego przyjaciołom. Niestety często kończą się one kłopotami.
Podczas posiedzenia Komitetu Troskliwych Misiów omawiane są bieżące problemy. Miś Życzeń proponuje, żeby Migotek im pomógł. Wszyscy sprzeciwiają się temu pomysłowi, co go bardzo zasmuca. Nie wiedział, że innym misiom nie podobają się jego życzenia. Miś Życzeń postanawia, że znajdzie takie misie, które kochają życzenia tak jak on sam. Wypowiada życzenie i wtedy do Troszcz Się Bardzo przyjeżdżają trzy nowe misie - Hałaśliwy Miś, Ja Miś oraz Miś Brudasek.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store