DVD Rajdek: Pierwszy dzień Rajdka i inne historie

DVD Rajdek: Pierwszy dzień Rajdka i inne historie
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 19,50 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Bajka na DVD: Rajdek

Tytuł:
"Pierwszy dzień Rajdka i inne historie"
Czas trwania: 70min.
Dźwięk: 2.0 polski (dubbing)
Format: 4:3
Nośnik: 1x DVD
Kategoria wiekowa: 3-6 lat
Zawartość płyty: Animowane menu, Wybór epizodu

OPIS:
Wyścigówka o wdzięcznym imieniu Rajdek wraz z przyjaciółmi mieszka na Srebrnym Torze. Rajdek jest bardzo energiczny i zuchwały, a jego entuzjazm i bezgraniczna ciekawość często przysparzają mu kłopotów. Bohater ma jednak bardzo dobre serce i jest zawsze gotów do nauki. Choć Rajdek wydaje się pewny siebie, czasami wątpi w swoje możliwości. Wówczas z pomocą przychodzi Krzychu - mechanik samochodowy i wierny przyjaciel Rajdka.

ODCINKI:
Pierwszy Dzień
Krzychu i Marta w końcu przygotowali auta do wyścigu, który ma odbyć się nazajutrz. Krzychu zamyka drzwi garażowe, ale słyszy krzyki małej wyścigówki. Okazuje się, że miała ona zły sen. Opiekun na pocieszenie opowiada Rajdkowi historyjkę.

Wypadek na torze
Pan Gaźnikowo przybywa, aby sprawdzić jakość opon Maksa. Rajdek i Maksi mają się ścigać. Rajdek podczas ćwiczeń wpada w błoto i brudzi tory, które musi posprzątać. Niestety Rajdek śpieszy się na wyścig, więc postanawia wyczyścić tor później.

Flagi z majtek
Rajdek i Maksi mają przetestować nowe buraczane paliwo. Marta jest przeziębiona, więc Krzychu oferuje, że ją zastąpi. Krzychu niestety poplamił flagi i teraz musi je uprać, a wyścig czas rozpocząć. Mechanik postanawia zastąpić flagi czymś innym.

Śpiesz się powoli
Krzychu spóźnił się dzisiaj do pracy i jest głodny. Rajdek wyrusza po zakupy na śniadanie. Za każdym razem, kiedy wraca ze sprawunkami, coś się wydarza i jajka się tłuką, a mleko rozlewa, więc Rajdek musi zawracać do sklepu. Aż kończy mu się paliwo.

Przygoda na plaży
Krecik przeprowadził inspekcję toru i w boksie startowym brakuje piasku. Rajdek i Krzychu wyruszają nad morze po piasek. Na plaży budują zamek. Postanawiają, że nie zabiorą go plażowiczom i wyruszają do Pana Jarzynki. W pośpiechu wypada im cały piasek...

To nie była wina Sisi
Sisi daje wskazówki Rajdkowi, co zrobić, żeby wygrać wyścig. Brakuje jej paliwa i musi wracać. Zawracając robi na trawie serce. Rajdek też chce się tego nauczyć. W tym czasie Marta wyrusza na piknik, ale zapomina o soku i na chwilkę oddala się. Wtedy Rajdek robiąc serce ala Sisi, zabrudza piknikowy koc i ucieka.

Krzychu wygrywa wyścig
Rajdek wypada z zakrętu i wpada w błoto. Sisi wzywa Krzycha na pomoc. Po chwili wraca i spotyka Martę. Razem wyciągają małą wyścigówkę. Nagle przybiega zmęczony Krzychu. Marta sugeruje, że za mało się rusza, przez co czuje się on urażony. Marta proponuje wyścig...

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store