DVD Noddy BOX

DVD Noddy BOX
  • producent: Cass Film
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 49,00 39,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Zestaw bajek na DVD: Noddy

Tytuł:
"Bampi i super-pilot", "Noddy i Wielka Parada", "Magiczny Pędzel"
Czas trwania: ok. 210min.
Dźwięk: 2.0 polski (dubbing)
Format: 16:9
Nośnik: 3x DVD
Kategoria wiekowa: 3-6 lat

OPIS:
Noddy to seria animowana dla dzieci, przedstawiająca przygody pajacyka uwielbianego przez wszystkich. Noddy, główny bohater, odkrywa przed dziećmi świat zabawek, w którym podobnie jak w świecie dorosłych należy nauczyć się pomagać innym, rozumieć cudze problemy, pracować w zespole lub rozwiązywać spory. Noddy jest rozważny, sympatyczny i wesoły. Dzięki czemu w mądry sposób uczy i bawi nasze pociechy.

OPIS PŁYT:
DVD 1
Pan Bańka Wstańka zgubił pilota do swojego największego miksera, a bez niego nie będzie galaretki. Noddy wpada na pomysł, że robot będzie wiedział jak uruchomić mikser. Robot właśnie skończył swój najnowszy wynalazek, który może pomóc - super pilota do wszystkiego. Noddy musi go najpierw wypróbować. Po zabawie z pieskiem, Noddy sprząta mieszkanie przy pomocy wynalazku, po czym odkłada go na stół. Nagle Bampi zabiera pilota...
Płyta zawiera 6 epizodów:
1. Bampi i super pilot
2. Budowla z domina
3. Święto placka jagodowego
4. Muzyczny piknik Tessi
5. Wszystko się klei
6. Niespodzianka Pana Ploda

DVD 2
W Krainie Zabawek nadeszła pora na Wielką Paradę. Robotek ma pomysł, aby poprowadzić ją przez całe miasto. Razem z Noddym ustanawiają trasę oraz rozstawiają także znaki, dzięki którym nikt się nie zgubi. Gobo i Chytrus też mają swój plan - plan, żeby zepsuć zabawę jak tylko się da! Gobliny przekręcają więc znaki w inne strony, a uczestnicy parady zaczynają błądzić. Jednak Noddy już wie, co zrobić, aby wszystkich znowu zgromadzić i dokończyć świetną zabawę!
Płyta zawiera 6 epizodów:
1. Noddy i Wielka Parada
2. Lindo wróć
3. Urodziny Tessie
4. Cyrk Noddy'ego
5. Niewidzialny Bampi
6. Prędkie portki

DVD 3
Podczas zabawy z pieskiem Bumpy Noddy trafia patykiem w samochód. Niestety lakier zadrapuje się. Próby polakierowania rysy przez Lindę kończą kolejnymi kolorowymi plamami. Noddy pożycza magiczny pędzel od Wielouchego, którym od razu można pomalować autko na kolor żółty. Niestety pędzel wkracza sam do akcji, powodując więcej szkód.
Płyta zawiera 6 epizodów:
1. Magiczny pędzel.
2. Gigantyczna galareta
3. Zdjęcia na urodziny
4. Patrzcie jak się bawi BB
5. Chowaj się Robotku
6. Nic nie śmieszy Pana Ploda

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store