Pac-Man - Maskotka T1 Pac-Man

Pac-Man - Maskotka T1 Pac-Man
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 33,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Pac-Man

Pac-Man to zręcznościowa gra komputerowa wydana po raz pierwszy w 1980 roku, stworzona oczywiście w Japonii.
Gra polega na kierowaniu żółtą kulką czyli tytułowym Pac-Manem i zjadaniu z planszy wszystkich białych kulek aby przejść na następny poziom. Nie może obejść się to jednak bez utrudnienia. W dojściu do celu Pac-Manowi przeszkadzają małe duszki, które go gonią a wpadając na niego powodują iż Pac-Man traci jedno z żyć. Pac-Man jednak również nie pozostaje bez obrony i ma do pomocy tak zwane zielone kulki mocy po zjedzeniu których to on może "zabić" duszki.

To krótki opis tej znanej na cały świat kultowej gry. Jeżeli chcesz trochę powspominać dawne czasy a gra Pac-Man mile kojarzy się Tobie bądź znajomym, teraz możesz ich zaskoczyć i rozweselić obdarowując maskotką Pac-Mana.

Maskotka: Pac-Man
Wysokość: ok. 11cm.


Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store