Wybierz kategorię

Troskliwe Misie - Miś Miłości 30cm

Troskliwe Misie - Miś Miłości 30cm
  • producent: Whitehouse Leisure
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 49,00 39,99 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Miś Miłości (Love-a-Lot Bear)

Troskliwe Misie to film animowany opowiadający o grupie Misiów, które uczą dzieci, jak troszczyć się o innych, jest to ciepła opowieść bez przemocy. Każdy Miś ma specjalną magiczną cechę, która odzwierciedlona jest obrazkiem na jego brzuszku.

Miś Miłości to wyjątkowy miś, bo któż z nas nie chciał by zostać obdarowany takim misiem. Oprócz jasnego przesłania które z sobą niesie, jest uroczy i mięciutki. Misiaczek jest w kolorze różowym, a jego brzuszkowym znaczkiem są dwa połączone serca: czerwone i różowe.

Maskotka mięciutka i milutka w dotyku, w pupie wypełniona groszkiem dla lepszej stabilizacji (siedzi i się nie przewraca). Obrazek na brzuszku jest wyszywany, na pupie każdy miś ma malutkie czerwone serduszko z nazwą "Care Bears™ ", świadectwo oryginalności produktu.

Maskotki nie mają metek (przyszły w zbiorczym displayu), natomiast posiadają wszywkę potwierdzającą oryginalność zabawki, certyfikat CE oraz adres producenta. Mają też specjalną, obniżoną od standardowej cenę.

Wysokość maskotki ok. 30cm.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store