Troskliwe Misie - Miś Szlachetności 30cm

Troskliwe Misie - Miś Szlachetności 30cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 35,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Miś Szlachetności (True Heart Bear)

Troskliwe Misie to film animowany opowiadający o grupie Misiów, które uczą dzieci, jak troszczyć się o innych, jest to ciepła opowieść bez przemocy. Każdy Miś ma specjalną magiczną cechę, która odzwierciedlona jest obrazkiem na jego brzuszku.

Miś Szlachetności to wielka postać wśród brygady misiów. Misio ten jest współzałożycielem królestwa Troskliwości. Jest niedoścignionym wzorem do naśladowania dla misiów ponieważ jest troskliwy, zabawny i przyjacielski. Pluszak ten jest koloru żółtego, a jego symbolem jest gwiazdka z serduszkiem w środku.

Maskotka mięciutka i milutka w dotyku, w pupie wypełniona groszkiem dla lepszej stabilizacji (siedzi i się nie przewraca). Obrazek na brzuszku jest wyszywany, na pupie każdy miś ma malutkie czerwone serduszko z nazwą "Care Bears™ ", świadectwo oryginalności produktu.

Maskotki nie mają metek (przyszły w zbiorczym displayu), natomiast posiadają wszywkę potwierdzającą oryginalność zabawki, certyfikat CE oraz adres producenta. Mają też specjalną, obniżoną od standardowej cenę.

Wysokość maskotki ok. 30cm.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store