Kajko i Kokosz - Figurka Kokosz

Kajko i Kokosz - Figurka Kokosz
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 21,50 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Figurka Kokosz

Kajko i Kokosz to popularna niegdyś seria komiksów autorstwa Janusz Christy. Tytułowi Kajko i Kokosz to dwaj główni bohaterowie, słowiańscy wojowie zamieszkujący gród kasztelana Mirmiła. Kokosz jest niespotykanie silnym obżartuchem, natomiast Kajko wyróżnia się sprytem i altruizmem.
Do innych ważnych bohaterów pozytywnych należą również żona Mirmiła Lubawa, smok Miluś, czarownica Jaga i Łamignat. Z kolei głównymi przeciwnikami spokojnych Słowian są Zbójcerze - zamieszkujący warownię rycerze pod wodzą Hegemona, którzy próbują zdobyć gród Mirmiła i posiekać wszystkich "na plasterki".
Na podstawie komiksów powstało również wiele gier komputerowych i planszowych, krótkometrażowy film animowany, a ostatnio właśnie figurki.

Przedstawiamy figurkę Kokosza - tytułowego bohatera komiksu.

Wysokość figurki: około 10,5cm
Figurka sprzedawana w kartoniku widocznym na zdjęciu.
Kategoria wiekowa podawana przez producenta: 3+
Staranne wykonanie zapewnia producent: TISSOTOYS

Możemy pochwalić się iż sprzedawane przez nas figurki firmy TissoToys, a wśród nich figurki z postaciami z komiksu "Kajko i Kokosz", otrzymały medal targów Kielce za figurki przedstawiające kultowe postacie z polskich bajek.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store