Furby Interaktywny mówi po polsku - fioletowy - Voodoo

Furby Interaktywny mówi po polsku - fioletowy - Voodoo
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 349,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Interaktywny Furby fioletowy

Szaleństwo Furby powraca! I to w jakim stylu! 
Większość z nas zna i pamięta śmiesznego potworka o nieco pokracznym wyglądzie, połączenia sowy i chomika:). Tak! To właśnie ten sympatyczny, włochaty stworek - Furby, który zyskał sympatię na całym świecie. Sama przyznać to muszę szczerze: również go polubiłam i z chęcią zaadoptowałabym takiego zwierzaczka, a prawdę mówiąc to już się w niego zaopatrzyłam. Wprawdzie miał on zostać wykorzystany tylko do celów prezentacyjnych, ale tak się jakoś stało, iż się polubiliśmy i Furby postanowił zamieszkać w Maskotkowie na zawsze.:)
Mogę więc teraz z czystym sumieniem opisać Wam pełnię możliwości zabawki.
Zacznijmy więc od początku: oprócz słodkiego wyglądu, najnowszy model Furby posiada oczy w formie małych ekraników LED, które w zależności od nastroju i charakteru Furby'ego, wyświetlają różne obrazki. Furby na początku mówi w języku furbiańskim, posiada jednak zdolność uczenia się, im więcej do niego mówimy, tym szybciej Furby będzie uczył się nowych słów. Na całym ciele tego stworka rozmieszczone są czujniki, co powoduje iż Furby reaguje na dotyk: śmieje się gdy go łaskoczemy i mruczy jak kot, gdy głaskamy go po głowie lub za uszami. Furby zmienia swój charakter w zależności od tego, jak się nim bawimy: gdy często mu śpiewamy lub puszczamy mu muzykę, stworek również staje się muzykalny, często wtedy śpiewa i tańczy. Gdy ciągniemy go za ogon, trzęsiemy, rzucamy i wywracamy do góry nogami, Furby staje się niegrzeczny, zły lub zwariowany. Jeżeli zaś podarujemy Furby dziewczynce, która będzie się nim opiekować i często go głaskać, Furby stanie się słodziutki i milutki, będzie śpiewał piosenki, a w oczach wyświetlał serduszka. Oprócz tego Furby mogą komunikować się ze sobą, gdy postawimy dwa Furby obok siebie, będą ze sobą rozmawiać. Dodatkową atrakcją Furbiego jest to, iż może komunikować się z aplikacją na iPhone'a.

Jak teraz widzicie, możliwości tej zabawki są naprawdę duże i nie sposób ich wszystkich opisać! Dlatego aby jeszcze bardziej przybliżyć wam to kudłate zwierzątko zamieszczamy kilka filmików, które ukażą różne charaktery, przemiany i zachowania Furbiego. Pełnię możliwości zabawki możemy jednak odkryć dopiero wtedy, gdy się nią pobawimy, a zapewniam Was, iż będzie to wspaniała i długa zabawa, nie tylko dla waszych dzieci!

Furby w kolorze fioletowym ma na imię Voodoo.

Producent: Hasbro
Kategoria wiekowa: 6+
Wysokość: ok. 14cm.
Do poprawnego działania zabawka wymaga baterii: 4 x AA 1,5V, baterie nie załączone.

Darmowa aplikacja na smartfona do pobrania ze stron:


Kliknięcie w poniższy obrazek przeniesie na nasz kanał na Youtube, gdzie obejrzeć można kilka filmów prezentujących możliwości zabawki (na chwilę obecną filmy są tylko z wersją angielską zabawki). Charakter Furby'ego nie jest zależny od koloru.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store