My Little Pony - Kucyk do kolorowania - Rainbow Dash

My Little Pony - Kucyk do kolorowania - Rainbow Dash
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 63,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Kucyk do dekoracji - Rainbow Dash

Serial My Little Pony - "Przyjaźń to magia" to bajka adresowana w szczególności do dziewczynek, choć na całym świecie zyskała wielu fanów nie tylko płci żeńskiej. Opowiada o przygodach kucyków, które zamieszkują miasteczko Ponyville.

Rainbow Dash to niebieski pegaz o krótkich włosach w kolorach tęczy. Jej uroczym znaczkiem jest tęcza wystrzelona z chmury niczym piorun, bowiem jest ona prawdopodobnie najszybszym pegazem w całej Equestrii. Mieszka w Cloudsdale w zamku w chmurach i uwielbia różnorodne sporty. Rainbow Dash ma bardziej chłopięcy charakter. Bardzo ładnie śpiewa. Jest odważna, ale bywa również nieczuła i bardzo pewna siebie, za to chętna do pomocy innym kucykom.

Jeżeli Twoja córcia uwielbia malować, ozdabiać, teraz może to robić bezkarnie. Teraz dziewczynki mogą stworzyć własnego, wymarzonego, błyszczącego kucyka! W zestawie kucyk Rainbow Dash dwa kolorowe pisaki, błyszczące naklejki i naklejki do kolorowania.

Producent: Hasbro
Kategoria wiekowa podawana przez producenta: 5+
Wielkość figurki około 15 cm.


Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store