Transformers Prime - seria COMMANDER - Decepticon Hardshell

Transformers Prime - seria COMMANDER - Decepticon Hardshell
  • producent: Hasbro
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 52,00 29,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Transformers Prime - Hardshell

Transformers to inteligentne formy życia zamieszkujące planetę Cybertron, to niezwykłe maszyny które potrafią zmieniać się z robotów w pojazdy i odwrotnie. Co ciekawe mogą również zmieniać swoją masę i wielkość. Od lat trwa walka między dwoma frakcjami tej rasy Autobotami i Decepticonami. Obydwie rasy szukają zaginionego przed wiekami źródła mocy - Wszechiskry. Transformery wierzą, że ci, którzy ją zdobędą, będą w stanie wygrać wojnę. Rozpoczyna się więc nowy etap wojny Transformerów, w którym Ziemia stała się polem bitwy, ponieważ Wszechiskra znajduje się właśnie tu! A ty po której staniesz stronie? Dobrych Autobotów którym przewodzi Optimus Maximus czy Decepticonów, pod wodzą Megatrona? Teraz losy Ziemi i Transformersów zależą także od Ciebie!

Seria Commander to seria troszkę większych figurek Transformersów niż Legion, to seria wielkich przywódców. W serii znajdują się wodzowie zarówno Autobotów jak i Decepticonów, a każdy z nich ma swoje specjalne umiejętności.

Hardshell to potężny wojownik, który marzy aby pokonać wszystkie autoboty. Ten groźny niszczyciel może się transformować w owada, który sieje spustoszenie i może doprowadzić do katastrofy autobotów.

Uwaga!
Wielkość figurki stojącej to około 10cm
Producent: Hasbro
Kategoria wiekowa: 5+
GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store