Batman - Figurka podstawowa z bronią - Y1239

Batman - Figurka podstawowa z bronią - Y1239
  • producent: Mattel
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 59,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Figurka Batman z bronią

Batman należy do najbardziej znanych postaci komiksowych. Jest superbohaterem i jego zadaniem jest walka ze złem i pomoc ludziom.
Batman nie posiada jednak żadnych nadludzkich cech. Swoje zdolności zawdzięcza treningowi fizycznemu i różnym gadżetom technologicznym. Jego uzupełnieniem tak jak każdych superbohaterów są czarne charaktery, których Batman na swej drodze spotkał wielu.

Figurka Batmana z DC Comics zawiera nowe akcesoria, aby dać dzieciom możliwość tworzenia zupełnie nowej fabuły i rozszerzenia akcji o nowe przygody Batmana. Batman nigdy nie wycofuje się z misji, bez względu na koszty. Możesz przyłączyć się do tej walki i pomóc w obronie Gotham City! Teraz masz do dyspozycji nowe wspaniałe figurki z uzbrojeniem, nie tylko dobrych ale i złych bohaterów. Niech rozpocznie się bitwa o Gotham!


Wysokość figurki to około: 15cm
Kategoria wiekowa: 4+
Producent: MattelGaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store