Take-n-Play: Kolejka D261 - Class 40

Take-n-Play: Kolejka D261 - Class 40
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 40,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Kolejka D261 Class 40

261 albo inaczej Class 40 został przydzielony do pracy na wyspie Sodor bardzo dawno temu. Ten niemiły spalinowóz od razu po przyjeździe obraził inne lokomotywy parowe. Gdy dowiedział się iż ma ciągnąć pociąg pośpieszny był jeszcze bardziej zarozumiały i dokuczał innym lokomotywom. Pech a może szczęście sprawiły iż kapelusz zawiadowcy zapchał jego wydech i D261 musiał pojechać na przegląd a Kaczor i Stefcio wykonali jego pracę, a zrobili to w rekordowym czasie! D261 dostał nauczkę i odjechał zawstydzony bez pożegnania pozostawiając po sobie tylko zniszczony kapelusz!

W zestawie jedna lokomotywa. Kolejka nie posiada własnego napędu. Kółka oczywiście są ruchome. W przeważającej części kolejka jest metalowa, co zwiększa jej wytrzymałość. Zderzaki wszystkich pojazdów serii są namagnesowane, dzięki czemu lokomotywy i wagony z różnych zestawów mogą się sczepiać ze sobą.

Kolejka kompatybilna z innymi zestawami Take-n-Play oraz zestawami Take Along firmy RC2/Lerning Curve.

Seria: "Take-n-Play"
Producent: Fisher Price (Mattel)
Długość lokomotywy: 9,5cm
Wymiary opakowania (szer/wys/gru): 19cm x 14cm x 6cm

Seria Take'n'Play została stworzona przez firmę Mattel pod marką Fisher Price. Jest ona kontynuacją wcześniejszej serii Take Along produkowanej przez firmy RC2 oraz Lerning Curve.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store