Dobranocny ogród - gumowa zabawka do wanny - Makka Pakka - 9cm

Dobranocny ogród - gumowa zabawka do wanny - Makka Pakka - 9cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 30,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Gumowa zabawka do wanny - Makka Pakka

Dobranocny Ogród, czyli z angielskiego In The Night Garden to bajka dla dzieci od 1 do 4 roku życia, następca znanych Teletubisiów. Jest to ciepła animacja, która zabiera dzieci w pobudzającą wyobraźnię podróż, do świata pełnego kolorowych, przesympatycznych i zabawnych stworzeń. Jest to bajeczka w równej mierze zabawna co uspokajająca, mająca zarazem uczyć, bawić i wyciszać dzieci.

Makka Pakka to jeden z bohaterów bajeczki wyglądem przypominającym kamień. Makka Pakka po dobranocnym ogrodzie podróżuje ze swoim wózkiem, Ogg Poggiem. Nosi również przy sobie trąbkę, dzięki której może komunikować innym mieszkańcom swoje przybycie.

Zabawki do wody z bajki Dobranocny Ogród z serii Water Squirter zapewnią w czasie kąpieli naszym maluszkom niekończącą się zabawę. Są łatwe do uchwycenia dla małych rączek i kolorowe, mają pod spodem dużą przyssawkę , aby umożliwić przyklejenie zabawki do każdej wanny i płytek ściennych.

Zabawka ma atest 12m+
Wysokość około 9cm,
Produkt od Golden Bear.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store