Stacyjkowo StackTrack: Stacja w kratkę oraz Wilson 2w1

Stacyjkowo StackTrack: Stacja w kratkę oraz Wilson 2w1
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 69,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Zestaw StackTrack - Stacja w Kratkę z Wilsonem 2w1 (Checkered Station Set)

Stacyjkowo to bajka opowiadająca o lokomotywach mieszkających w miasteczku o nazwie Stacyjkowo. Wszystkie kolejki z serii Chuggington Diecast są bohaterami właśnie tej bajki. Każda z kolejek wykonana jest przede wszystkim z metalu, posiada jednak również plastykowe części. Kolejki i wagoniki łączą się ze sobą przy pomocy zaczepów działających "na wcisk" - można więc je łatwo łączyć i rozłączać. Kolejki nie mają własnego napędu, kółka oczywiście są ruchome.

StackTrack to nowa seria, która zastąpiła Die Cast.

Nowy rodzaj torów Chuggington StackTrack został zaprojektowany tak aby oferować dziecku wiele sposobów budowy. Nowe stabilne i mocne połączenia pozwalają zbudować zestaw wyższy niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki oferowanej z tej serii szerokiej gamie ciekawych zestawów do zabawy, dziecko może odtwarzać ulubione odcinki bajki "Stacyjkowo" lub wyobrazić sobie zupełnie nowe przygody.

Zestaw posiada dwa układy ułożenia, został zaprojektowany w oparciu o Stację w Kratkę (nazwa pochodzi od dachu stacji), jednego z przystanków na trasie ekspresu ciągniętego przez Hanzo. W zestawie kolejka Wilson (klasyczny).

Seria: Chuggington STACKTRACK
(Seria StackTrack jest kompatybilna z wcześniejszą serią DieCast, tory mogą jednak mieć inne łączenia)
Producent: TOMY (dawniej: Lerning Curve)
Długość lokomotywy: 8,5cm
Wymiary opakowania (szer/wys/gru): 31cm x 26cm x 13cm.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store