Pszczółka Maja 3D - figurka - Pszczółka Maja

Pszczółka Maja 3D - figurka - Pszczółka Maja
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 10,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Figurka Pszczółka Maja

Uwielbiana przez wszystkich mała pszczółka powraca w zupełnie nowej odsłonie. Maja jest malutką, wesołą, ciekawska a przede wszystkim bardzo sympatyczną pszczółką, dlatego zjednuje sobie wielu przyjaciół. Podczas jej przygód towarzyszyć jej będą właśni oni: bliscy przyjaciele: wiecznie głodny truteń Gucio, konik polny Filip, ślimak Selby i całe mnóstwo innych kumpli na dobre i na złe.

Figurki z bajki: "Pszczółka Maja 3D" to kolekcja 13 postaci. Teraz może poznać je również Twoje dziecko! Wszystkie figurki z tej serii mają ruchome ręce, nóżki i głowy oraz zaokrąglone krawędzie i co ważne są starannie wykonane. 

Poznajcie pszczółkę Maję!
Oto najważniejsza bohaterka: rezolutna i ciekawska pszczółka o imieniu Maja. Maja uwielbia wolność, dlatego nie mieszka w ulu razem z innym pszczółkami, przecież przegapiła by mnóstwo zabawy i nie poznała wielu przyjaciół...Maja uwielbia łąkę: spanie pod gwiazdami na kwiatach, skakanie po grzybach i co najważniejsze nie może przegapić okazji by poznać nowych przyjaciół. Świat jest przecież taki ciekawy!

Wysokość figurki: 9cm z czółkami,
Kategoria wiekowa:3+
Importer: TM TOYS.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store