Miś pluszowy - Alex 20cm

Miś pluszowy - Alex 20cm
  • producent: Uni-Toys
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 33,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Miś pluszowy Alex

Kto z nas jako mały brzdąc nie miał w swojej kolekcji zabawek chociaż jednego pluszowego misiaczka? Pluszowe misie towarzyszą nam od bardzo dawna. Misie to urocze i mięciutkie maskotki, które od ponad stu lat towarzyszą dzieciom na całym świecie, rozpromieniają dziecięce buźki, dodają im otuchy, pocieszają i łagodzą lęk przed samotnością. Nie dziwi zatem fakt, że pluszowe misie jako jedyne z zabawek doczekały się swojego międzynarodowego święta - Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzień ten przypada na dzień 25 listopada.

Maskotka miś pluszowy: Alex wykonany jest w pozycji siedzącej. Misio jest mięciutki i siedzi samodzielnie. Pluszowy miś ma ciekawe futerko o fajnym brązowo-szarym kolorze. Maluchy mogą posadzić sobie misiaczka w pokoju na łóżku czy półeczce, a nieco starsze dzieci na przykład na biurku. Miso będzie piękną ozdobą.

Wysokość pluszowego misia to 20cm w pozycji siedzącej i nie ma możliwości rozprostowania nóżek. Miś od niemieckiej firmy Uni-Toys. Miśka można prać w 30 stopniach i jest zabawką odpowiednią dla każdej grupy wiekowej czyli jest bezpieczny dla dzieci już od urodzenia.


Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store