Pingwin Szeregowy T2

Pingwin Szeregowy T2
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 59,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Pingwin Szeregowy

Panowie! Pora na kolejną misję! Zdobywamy fort Knox, w którym ukryte są największe rezerwy złota... i ostatni automat z chrupkami serowymi. Kowalski! Plan taktyczny. Rico! Przygotuj rakiety. Szeregowy! Zrób tę śmieszną minę. Ruszamy!

Skipper, Rico, Kowalski i Szeregowy właśnie rozpoczynają kolejną misję w filmie "Pingwiny z Madagaskaru". A w Maskotkowie prezentujemy maskotki pingwinów w nowej wersji. Każdy pingwini maskotkowy bohater ma wyszyte swoje imię na brzuszku oraz doskonałą jakość wykonania. Jest mięciutki i milutki.

Szeregowy to najmłodszy z bandy pingwinów. Skipper niesłusznie traktuje go jako maskotkę drużyny, gdyż jest dzielny, odważny i pomysłowy.
Wysokość maskotki około 25cm.
Oczy wyszywane.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store