Miś pluszowy - Raisin siedzący jasny 22cm

Miś pluszowy - Raisin siedzący jasny 22cm
  • producent: Gund
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 44,00 29,99 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Miś pluszowy Raisin

Kto z nas jako mały brzdąc nie miał w swojej kolekcji zabawek chociaż jednego pluszowego misiaczka? Pluszowe misie towarzyszą nam od bardzo dawna. Misie to urocze i mięciutkie maskotki, które od ponad stu lat towarzyszą dzieciom na całym świecie, rozpromieniają dziecięce buźki, dodają im otuchy, pocieszają i łagodzą lęk przed samotnością. Nie dziwi zatem fakt, że pluszowe misie jako jedyne z zabawek doczekały się swojego międzynarodowego święta - Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzień ten przypada na dzień 25 listopada.

Maskotka miś pluszowy: Raisin wykonana jest przez znaną z dobrej jakości i staranności wykonania firmę: GUND. Miś jest koloru beżowego z brązowym brzuszkiem i brązowym wypełnieniem nóżek i uszu. W pupie ma groszek. Miś wykonany jest w pozycji siedzącej. Możemy bez obaw wręczyć misia dziecku, gdyż wszystkie misiaki wykonane przez firmę Gund mają atest 1+ i wykonane są zawsze z ekstra mięciutkiego pluszu. To dotyczy również tego słodkiego misia.

Wysokość pluszowego misia na siedząco to około 22cm.


Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store