Avengers: Czas Ultrona - figurka Iron Man 10cm

Avengers: Czas Ultrona - figurka Iron Man 10cm
  • producent: Hasbro
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 34,00 24,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Avengers: Czas Ultrona - Figurka podstawowa - Iron Man

W filmie Avengers: Czas Ultrona, Mściciele po raz kolejny muszą połączyć swe siły. Superbohaterowie z pierwszej części (Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Czarno Wdowa i Hawkeye) muszą zmierzyć się z kolejnym zagrożeniem ludzkości - Ultronem. A miało być tak pięknie... to Ultron miał chronić ludzkość, by bohaterowie mogli sobie odpocząć.

Seria figurek podstawowych prezentuje bohaterów w filmu Avengers: Czas Ultrona. Figurki mają około 10cm wysokości. Mają ruchome: głowę, ręce w ramionach i nogi w pachwinach.

Figurka przedstawia superbohatera Iron Man, czyli milionera Tony'ego Starka w bojowym kombinezonie. Ironman ma na wyposażeniu strumień plazmy, który z boku wygląda trochę jak maczuga.

Wysokość: ok. 10cm
Kategoria wiekowa: 4+
Producent: Hasbro

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store