Wróżki Disneya Tinker Bell - lalka podstawowa: wróżka Dzwoneczek

Wróżki Disneya Tinker Bell - lalka podstawowa: wróżka Dzwoneczek
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 53,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Lalka wróżka Dzwoneczek (Tink)

Dzwoneczek (z ang. Tinker Bell) to postać stworzona przez Walta Disneya. Po raz pierwszy zadebiutowała w pełnometrażowym filmie pod tytułem: "Piotruś Pan". Postać małej wróżki bardzo spodobała się widzom i tak stała się ona główną bohaterką wielu filmów: "Dzwoneczek i uczynne wróżki", "Dzwoneczek i zaginiony skarb", "Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł", "Dzwoneczek i tajemnica piratów", "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii". Wszystkie filmy opowiadają o magicznej krainie zamieszkałej przez wróżki, a jedną z nich jest właśnie wróżka cynka: Dzwoneczek. To ciekawska, zadziorna i wesoła wróżka z talentem do budowania wynalazków zawsze poda pomocną dłoń w potrzebie. Jej odwaga, niezłomność i lojalność pomagają jej rozwiązać każdy problem, a dodatkowo zrobi to z wrodzonym wdziękiem, delikatnością i urokiem. Czyż nie taka powinna być prawdziwa wróżka?

Laleczka ubrana jest w różowy plastykowy gorset, zieloną błyszczącą spódniczkę. Dzwoneczek ma oczywiście skrzydła, a na nogach zielone buciki.

Wysokość lalki około 24cm.
Kategoria wiekowa: 4+.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store