Minionki - maskotka T1 - Bob w zimowej kurtce

Minionki - maskotka T1 - Bob w zimowej kurtce
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 40,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Minionek Bob

Maskotka Kevin pochodzi z filmu Minionki z 2015 roku. Film jest trzecią częścią, a zarazem prequelem przygód tych żółtych stworków. Jak wiemy Minionki istniały od zarania dziejów, film ten więc zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię Minionków przed momentem gdy w ich życiu pojawił się Gru. Minionki od zawsze potrzebowały i poszukiwały złego przywódcy. W prehistorii służyły już dinozaurowi T. Rexowi, później Czyngis-chanowi, następnie Napoleonowi, a nawet hrabiemu Drakuli. Tyle tylko, że… wszystkich ich przypadkowo zgładziły. Teraz, kiedy nie mają komu służyć, są pogrążone w rozpaczy, a ich życie traci sens. Sympatyczna paczka Minionków: Kevin, Bob i Stuart podejmują więc próbę znalezienia nowego złego Pana, przemierzają cały świat desperacko poszukując swojego władcy. Po drodze (jak to Minionki) wplątują się w najdziwniejsze przygody, których nie zdradzę bo warto je obejrzeć samemu!

Maskotka Bob jest ubrana w zimową kurtkę z futerkiem, brązowe spodnie i brązowe rękawiczki. W takich właśnie strojach: Kevin, Bob i Stuart wyruszają na poszukiwania złego Pana.
Cechą charakterystyczną Minionka Boba są różne kolory oczu: jedno jest w kolorze brązowym a drugie jest zielone.
Wysokość maskotki to około: 20cm.
Oczy i buzia są wydrukowane na materiale.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store