Wybierz kategorię

Minionki - Phil w rozmiarze T1 (plastykowe gogle)

Minionki - Phil w rozmiarze T1 (plastykowe gogle)
  • producent: Whitehouse Leisure
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 52,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Minionek Phil

Minionki to bohaterowie bajki: "Jak ukraść Księżyc" i "Minionki Rozrabiają". Minioki istnieją od początku czasu. To żółte i sympatyczne stworki które wyewoluowały od pojedynczej (żółtej) komórki do stworków jakimi są po dziś dzień, aby służyć najbardziej nikczemnemu złoczyńcy na świecie. Choć razem stanowią jedność i noszą takie same niebieskie spodenki to każdy z nich ma inną osobowość.

Phil to dwuoki minionek ze sterczącymi włosami. Jego częstym zajęciem w domu Gru jest sprzątanie, przebiera się wtedy w strój pokojówki. W takim też stroju zostaje porwany przez El Macho i zmieniony w złego minionka.

Parametry:
Maskotka wykonana jest z mięciutkiego pluszu, ma materiałowe spodenki. Gogle wykonane są z plastyku. Uśmiech i włosy wykonane są z naprasowanki.
Wysokość maskotki to około 22cm.GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store